Race The Traffic v1.0.21 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Race The Traffic v1.0.21 Mod Apk İndir - PARA HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Race The Traffic v1.0.21 Mod Apk İndir - PARA HİLErace the traffic mod apk indir
Race The Traffic Hile Apk İndir
Race The Traffic MOD APK adından da kolayca anlaşılacağı gibi yarış ve hız üzerine bir oyun. PlayStoreda bu kategoride onlarca farklı seçenek olsa da pek çoğu kalitesiz görsellere ve oynanışa sahip. Fakat Race The Traffic HİLE APK iyi tasarlanmış ve özen gösterilmiş oynanışıyla kötü yarış oyunu örneklerini kolayca geride bırakabilecek seviyede.

Oyunda akan trafikte hız yapıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Gidiş geliş sürekli olarak akan trafikte bunu yapmak hiç de kolay değil. 3 farklı oyun moduna sahip olan Race The Traffic’de çok sayıda farklı araba tipi mevcut. İstediğiniz arabayı seçip yarışa başlayabilirsiniz. Genel atmosferle uyum içinde ilerleyen ses efektleri ve müzikler, oyundan alınan keyfi artıran faktörler arasında yer alıyor.

Race The Traffic farklı kontrol mekanizmalarına sahip. İster cihazınızın ivmeölçeriyle ister ekran üzerinde yer alan yönlendirme tuşlarıyla aracınızı yönlendirebilirsiniz. Çoğu araba yarışında olduğu gibi bu oyunda da araçlarımızı upgrade edebiliyoruz.

Satın alacağımız güçlendirmelerle aracımızın hızını, yol tutuşunu ve fren performasını artırabiliyoruz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir yarış oyunu arıyorsanız Race The Traffic ideal bir oyun.
görüntü
race the traffic mod apk indir
race the traffic mod apk indir
bilgi
adı
 Race The Traffic
sürümü
 1.0.21
boyut  21M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun.

2. Oyunu açın ve keyfini çıkarın.

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: