MX Player Pro Apk 1.8.2 Türkçe İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

MX Player Pro Apk 1.8.2 Türkçe İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Aralık 2015 Pazartesi

MX Player Pro Apk 1.8.2 Türkçe İndirMX Player Pro 1.8.2
MX Player, Android cihazımızın ekranından formata bakmaksızın herhangi bir filmi pratik bir şekilde izleyebileceğimiz bir video oynatıcısıdır.

Teoride bu uygulama, çok çekirdekli kodlamayı gerçekleştiren Android için geliştirilmiş bir video oynatıcısıdır. Bu da demek oluyor ki Android cihazınızda tek çekirdek kullanan Google Play'e benzer olan bir çok uygulamaya daha yüksek performans sağlıyor.

MX Player'ın en ilgi çekici öğelerinden biri, kısayollarla yapabileceğimiz her şeyi yapmamıza olanak sağlayan hareket kontrollerine sahip olmasıdır. Örneğin, ekranın parlaklığını arttırmak ve düşürmek için ekranın sol köşesinde parmağımızı üstten aşağıya kaydırmak yeterli olur. Aynı şeyi sağ tarafta yaparsak, sesi alçaltıp yükseltebiliriz.

Diğer ilgi çekici seçenek ise alt yazı yükleme, düzenleme ve yazı boyutunu, rengini... değiştirme özelliği. Alt yazılarla oynama olasılığımız da mevcut. Üstelik SRT, TXT, SUB, SSA, SMI, MPL ve AAS formatlarını destekler.

MX Player, Android için geliştirilmiş video oynatıcılar arasındaki en iyi alternatiflerden biri. Sadece çoklu hizmete değil, aynı zamanda rahat ve erişilebilir arayüze de sahip olacağız.

mx player pro apk, mx player pro 1.8.2 apk, mx player pro indir, mx player pro full apk, mx player pro android, mx player pro, mx player pro 1.8.2 full apk, mx player pro 1.8.2 apk download, mx player pro 1.8.2 apk indir, mx player pro 1.8.2 apk full, mx player pro 1.8.2 apk ful, mx player pro 1.8.2 hack, mx player pro 1.8.2 premium, mx player pro 1.8.2 full sürüm, mx player pro 1.8.2 android full, mx player pro 1.8.2 android download, mx player pro apk indir, mx player pro apk download, mx player pro full sürüm, mx player pro android full, mx player pro android download, mx player pro apk full, mx player pro android indir, mx player pro full full apk, mx player pro apk, mx player pro full apk, mx player pro 1.8.2 apk, mx player pro 1.8.2 apk indir, mx player pro 1.8.2 apk download
görüntü

bilgi
adı
 MX Player Pro
sürümü
 1.8.2
boyut  9M
dil  Türkçe
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: