KK M Launcher Prime - Marshmallow 6.0 v1.61 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

KK M Launcher Prime - Marshmallow 6.0 v1.61 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

31 Aralık 2015 Perşembe

KK M Launcher Prime - Marshmallow 6.0 v1.61 Apk Full İndirKKM Launcher Prime v1.61
Android cihazınızı marshmallow görünümüne getirin! KK M Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıların çok kolay bir şekilde mobil cihazlarının görünüm ve işleyişini değiştirebilmelerine olanak tanıyan prime launcher uygulamaları arasında yer alıyor. Hem kolayca ayarlanabilir yapısı hem de geniş seçenekleri sayesinde bambaşka bir Android deneyimini mümkün hale getirdiğini de eklemek gerekiyor.

Uygulamanın en dikkat çekenm yanı, Marshmallow görünümünü sağlayabilmesi. Böylelikle istediğiniz görünüm ve kullanıma sahip bir Android cihaza sahip olabiliyorsunuz. Farklı Android sürümlerinden alınan özellikleri tek bir launcher içerisinde sunabildiği için eskisine göre daha gelişmiş bir kullanım olanağı yakalamanız da mümkün.

Kullanıcıların işlerini kolaylaştırabilecek pek çok farklı el hareketini de destekleyen launcher, bu sayede uzun zaman alan işlemlerin hiç vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesine izin veriyor. Çeşitli bölgelerde şeffaflıklar, açılır menülerin düzenlenmesi, widgetlar, ana ekran uygulamaları gibi onlarca farklı konuda da sunduğu destek sayesinde işinizi kolaylaştıracaktır.

Diğer launcher uygulamaları için hazırlanmış olan temalar ve ikon paketlerini de destekleyen KK M Launcher, böylece görünümü daha da özelleştirmenizi sağlayabiliyor. Bu paketler sayesinde uygulamanın kendi kabiliyetinin de ötesinde bir Android cihaz tasarımına sahip olabiliyorsunuz.

Çalışması esnasında herhangi bir internet bağlantısı gerektirmeyen ve performans sıkıntısı bulunmayan uygulama, ayarları saklayabilmek için kullanabileceğiniz yedekleme ve geri yükleme seçeneklerine de sahip. Eğer eski launcher uygulamalarından sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

KK M Launcher Prime apk, KK M Launcher Prime 1.61 apk, KK M Launcher Prime indir, KK M Launcher Prime full apk, KK M Launcher Prime android, marshmallow, KK M Launcher Prime 1.61 full apk, KK M Launcher Prime 1.61 apk download, KK M Launcher Prime 1.61 apk indir, KK M Launcher Prime 1.61 apk full, KK M Launcher Prime 1.61 apk ful, KK M Launcher Prime 1.61 hack, KK M Launcher Prime 1.61 premium, KK M Launcher Prime 1.61 full sürüm, KK M Launcher Prime 1.61 android full, KK M Launcher Prime 1.61 android download, KK M Launcher Prime apk indir, KK M Launcher Prime apk download, KK M Launcher Prime full sürüm, KK M Launcher Prime android full, KK M Launcher Prime android download, KK M Launcher Prime apk full, KK M Launcher Prime android indir, marshmallow marshmallow full apk, KK M Launcher Prime apk, KK M Launcher Prime full apk, KK M Launcher Prime 1.61 apk, KK M Launcher Prime 1.61 apk indir, KK M Launcher Prime 1.61 apk download
görüntü

bilgi
adı
 KK M Launcher -Marshmallow 6.0
sürümü
 1.61
boyut  5M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: