Cut the Rope: Time Travel 1.4.9 Apk Mod Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Cut the Rope: Time Travel 1.4.9 Apk Mod Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

30 Aralık 2015 Çarşamba

Cut the Rope: Time Travel 1.4.9 Apk Mod Hileli İndirCut the Rope: Time Travel 1.4.9
Cut the Rope: Time Travel bir dizi ipi kesmek ve şirin yeşil bir yaratığı şekerle beslemek için çeşitli engellerin üstesinden gelmek zorunda olduğunuz eğlenceli bir puzzle oyunudur.

Bu şekilde oyundaki iki yüz seviyenin her biri şekeri yaratığına getirmek zorunda olduğunuz bir meydan okuma sunar. Bir baloncuğun içine koymak, bir iple sallamak ya da şişirilebilir bir yastıkla uçurmak gibi çeşitli teknikler kullanabilirsiniz. Bunların hepsini düşmeden, sivri uçlu çubuklarla karşılaşmadan ya da örümcekler tarafından yenmeden yapmalısınız.

Şekeri küçük yeşil arkadaşımıza vermek çok zor değildir; ancak her bölümdeki yıldızları toplamak kolay değildir. Bu detay yüzünden seviyeleri atlayabilmek için saatler harcamanız gerekebilir.

Cut the Rope Time Travel mağazadaki en bağlayıcı oyunlardan biridir. Grafik kısmı da oldukça çekicidir, kendinizi ekrana uzun uzun bakarken bulabilirsiniz.


android oyun, android oyun indir, cut the rope time travel hile apk, cut the rope time travel para hile apk, cut the rope time travel altın hile apk, cut the rope time travel mod apk, cut the rope time travel 1.4.9 mod apk, cut the rope time travel hack, cut the rope time travel para hile, cut the rope time travel altın hile, cut the rope time travel 1.4.9 apk hile, cut the rope time travel 1.4.9 apk mod, cut the rope time travel 1.4.9 hack apk, cut the rope time travel 1.4.9 para hile indir, cut the rope time travel 1.4.9 altın hile indir, cut the rope time travel 1.4.9 android hile, cut the rope time travel 1.4.9 apk hack, cut the rope time travel 1.4.9 hile indir, cut the rope time travel 1.4.9 sınırsız para, cut the rope time travel 1.4.9 sınırsız altın, cut the rope time travel apk hack, cut the rope time travel apk hile, cut the rope time travel elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Cut the Rope: Time Travel
sürümü
 1.4.9
boyut  M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun. NOT: Arkadaşlar henüz modlusu çıkmadı. Çıkınca hemen eklenecektir. Takipte kalın!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: