Agar.io v1.2.2 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Agar.io v1.2.2 Apk Full İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

31 Aralık 2015 Perşembe

Agar.io v1.2.2 Apk Full İndirAgar.io v1.2.2
Etrafınızdaki topları yiyerek kendinizi olabildiğince büyütmelisiniz.
Agar.io oyunu, son dönemin en çok oynanan oyunları arasında ve mobil, web hatta Windows cihazlarda dahi oynanabiliyor. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilen aksiyon dozu yüksek oyun resmi olmasa da Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarlardan web tarayıcıyı açmadan oynanabiliyor.
Agario oyununun oynanışından kısaca bahsetmem gerekirse; Dünya genelinde oynanan bir oyun olduğundan olabildiğince geniş bir harita üzerinde oynanan top yeme oyunu diyebiliriz. Oyuna oldukça ufak bir top olarak başlıyorsunuz. Etrafınızdaki topları yedikçe büyüyor ve haritanın en büyüğü olmak için önünüze geleni seçim yapmadan yiyorsunuz. Tabii ki siz bunu yaparken etrafınızdakiler de boş durmuyor. Onlar da büyüme çabası içerisindeler ve sizi yiyip eski halinize döndürmek için can atıyorlar. Karşılıklı mücadele içerisinde geçen oyunun bir sonu yok; dilediğiniz zaman ara verip devam edebiliyor veyahut arenayı terk edebiliyorsunuz. Tabii ki bunu yaparsanız tekrar oyuna döndüğünüzde rakipleriniz arasında oldukça küçük kalacağınızı unutmayın.
Agario oyununun Windows tablet ve bilgisayarlarda oynanabilir sürümü resmi olmadığından internet tarayıcısı ve mobil sürümünden bazı farklılıklar içeriyor. Örneğin; normalden çok daha hızlı bir oynanış sunuyor ve görsel olarak biraz geride diyebilirim.


android oyun, android oyun indir, agar.io hile apk, agar.io para hile apk, agar.io altın hile apk, agar.io mod apk, agar.io 1.2.2 mod apk, agar.io hack, agar.io para hile, agar.io altın hile, agar.io 1.2.2 apk hile, agar.io 1.2.2 apk mod, agar.io 1.2.2 hack apk, agar.io 1.2.2 para hile indir, agar.io 1.2.2 altın hile indir, agar.io 1.2.2 android hile, agar.io 1.2.2 apk hack, agar.io 1.2.2 hile indir, agar.io 1.2.2 sınırsız para, agar.io 1.2.2 sınırsız altın, agar.io apk hack, agar.io apk hile, agar.io elmas hile
görüntü

bilgi
adı
 Agar.io
sürümü
 1.2.2
boyut  21M
dil  İngilizce
indirme linkleri
Kurulum:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: