2016 Yılında Çıkması Beklenen Telefonlar! - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

2016 Yılında Çıkması Beklenen Telefonlar! - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

25 Aralık 2015 Cuma

2016 Yılında Çıkması Beklenen Telefonlar!2016 yılı içerisinde çıkacak bazı akıllı telefonlar gerçekten beklemeye değer. Bu yıl içinde bir çok yeni akıllı telefon çıkacak. Kuşkusuz en çok beklenenler Iphone, Windows telefonlar, en yeni Samsung telefonlar, en yeni Sony telefonlar, en yeni LG telefonlar ve en yeni HTC telefonlar ve daha fazlası.
Şimdi sizlere 2016 yılında beklenen en yeni akıllı telefonlara bir göz atalım. Yeni yılla birlikte beklenen Iphone ve Android telefonlar gerçekten göz alıcı. Hemen başlayalım.

2016 Yılında Beklenen En Yeni Telefonlar

1- iPhone 7

iPhone 7 2016 için Apple'ın yepyeni amiral gemisi telefonu olacak ve bana göre geleneğini sürdürüp eylül ayında ilan edilecek. Nihai çıkış tarihine aylar olmasına rağmen, iPhone severler tarafından şimdiden çılgın bir bekleyiş var.

Şimdiden söylentileri çıkmaya başlanan iPhone 7 hakkında bir çok söylenti bulunmakta

iPhoneun yeni telefonunun tasarımında büyük değişikliklere gideceği söylentiler arasında. Bu değişim hakkındaki söylentilere şöyle bir bakalım isterseniz.
Su geçirmezlik özelliği (Waterproofing), D-Jack kulaklık girişi ve ekran boyutunun biraz daha değişeceği hakkında da söylentiler bulunmakta. Ekranın Samsung Galaxy S6 Edge'deki gibi edge bir ekrana sahip olacağı ve parmak izi olayının biraz daha geliştirtirileceği söylentiler arasında.

En kesin söylenti ise yeni telefonda A10 işlemci ve yerleşik M10 co-processor bulunacak. Ayrıca 2GB RAM olacağı düşünülüyor bu da yeni iPhone'un oldukça hızlı olacağını gösteriyor.


2- iPhone 7 Plus

Apple'ın önümüzdeki yıl çıkaracağı iPhone 7 Plus, 2GB RAM, A10 işlemci ve yerleşik M10 co-processor ile bir çok özel iyileştirmeyle beraber bugüne kadar çıkmış en iyi iPhone olacak.

Ekranı ise telefonun boyutunu artırmadan 5.7 inç boyutunda olacağı söyleniyor. Bu da demek oluyor ki yeni iPhone'da çerçeve çok çok ince olacak. Bana göre telefonun boyutu artmadan ekranın büyümesi oldukça iyi olur ve bunun yanında çözünürlüğün artırılmasını da umuyorum.


Aynı şekilde bu iPhone'da da su geçirmezlik özelliği (waterproofing) ve D-Jack kulaklık girişi olacağı ön görülüyor. Bu da ortak noktalarından biri.

iPhone 7 ve 7 Plus hakkında gün geçtikçe yeni söylentiler çıkmaya başlayacak. Çıktıkça da ben burada eklemeye devam edeceğim.

3- Google Nexus 6 2016

Henüz yeni Nexus hakkında söylentiler için çok erken ancak bu yeni Nexus'un Huawei tarafından üretileceği hususunda bir çok söylenti duydum.Yeni Nexus'ta oldukça dikkat çeken söylenti ise Snapdragon 820 işlemciye sahip olacağı ve Qualcomm Quick Charge 3.0 desteğini barındıracağıdır.

Bir başka söylenti ise Ekim ayında duyurulacağı söylenen yepyeni bir Android OS ile piyasaya sürüleceği. Bu yeni Android OS'un adı ise Android N olacağı söylentiler arasında. Yeni Nexus'un ekranı hakkında da bir çok söylenti var. Yeni Nexus'un bir phablet olarak piyasaya sürüleceği ve 6 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağına dair ipucular bulunmakta. Bir diğer söylenti ise Nexus 6'yı diğer telefonlardan oldukça ön plana çıkaracağını düşünüyorum. USB-C Android yerleşik desteğiyle birlikte veri aktarımını kolaylaştırıp hızlı şarj bile sağlayacağı söyleniyor.


4- HTC One M10

Geçtiğimiz ekim ayında HTC tarafından çıkarılan HTC One A9'u biliyoruz. Peki HTC yeni bir telefon çıkarır mı yakın bir zamanda? sorusu aklımıza gelmiyor değil. Kesin denebilecek bir söylenti var ki o da şu HTC mart ayında HTC One M10'u duyurabilir. Yani ben öyle bekliyorum.

HTC şirketi her yıl mart ayındaki Mobil Dünya Kongresinden önce telefonlarını duyurduğu için artık bu geleneksel hale gelmiştir. Geçen mart ayında kongrede yeni cihaz hakkında bir çok özellikten bahsetmişti.

HTC One M9'a göre yeni amiral gemisinde daha iyi bir ekran teknolojisi kullanılacak. Bu ekran söylentilere göre Quad HD ekran olacak. Aslında ben daha çok performans iyileştirmeleri bekliyorum yeni cihazda.

5- LG G5

Henüz LG G4'e yeni alışmışken LG G5 2016 baharında bizimle olacak. Açıkçası şuana kadar LG G5 hakkında çok az söylenti var. LG şirketinin iris tarayıcı için Irience şirketiyle çalıştığını duydum. Bu biraz da sürpriz bir durum aslında. Çünkü hali hazırda LG telefonlarda parmak izi tarama bile bulunmuyor.

Yeni cihazda 4000mah gibi bir pil gücü söylentisi dolaşıyor. Ayrıca şirket kablosuz şarj özelliği için çalışmalara başlamış durumda.


6- LG G Flex 3

LG G Flex 2, kavisli tasarımıyla ve material tasarımıyla ilginç bir akıllı telefon olmuştu. Mark 3 metal gövde ve premium tasarımıyla halen daha ilginç olmalı.

Flex 3'te 4GB RAM, Qualcomm Snapdragon 820 işlemci, 32 GB depolama (micro sd ile artırılabilir), 3500 mAh pil, parmak izi taryıcı ve 20.7MP arka kamera, 8MP ön kamera olacak.

Muhtemelen telefon CES 2016'da duyurulacak ve tahminime göre fiyatı 500 Euro olacak. Şimdiden sabırsızlanıyorum.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: