Angry Birds Go! 2.0.30 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Angry Birds Go! 2.0.30 Mod Apk Para Hileli İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

11 Temmuz 2016 Pazartesi

Angry Birds Go! 2.0.30 Mod Apk Para Hileli İndirangry birds go apk hile indir
Angry Birds Go! Hile Apk İndir
Angry Birds Go MOD APK, Android cihazınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz kızgın kuşlar serisinin yarış üzerine kurulu android oyunudur.
Piggy Island'ın renkli dünyasında geçen oyunda temel amacınız tahmin edeceğiniz üzere rakiplerinizi arkada bırakarak yarışı birinci olarak bitirmeye çalışıyorsunuz. Birbirinden zorlu geçen yarış pistlerinde sabun kutusu görünümündeki arabadan süper arabaya kadar her biri farklı özelliğe sahip araç bulunuyor. Yarışlarda elde ettiğiniz puanlara göre yeni arabalar açabilse de üst seviye araçlarda uygulama içi satın alma özelliği devreye giriyor ve sadece belli bir ücret karşılığında hayali kurduğunuz arabayla yarışma şansı yakalayabiliyorsunuz. Arabalar dışında her bir karakterin kendinize özgü özel gücü bulunuyor. Yarış esnasında bu özel güçleri kullanarak rakiplerinize zor anlar yaşatıyorsunuz.

Angry Birds Go oyununda Red, Chuck, Terence, Stella, King Ping, Moustache Ping gibi Angry Birds'ün vazgeçilmez kahramanlarıyla direksiyon başına geçiyorsunuz. Her biri ayrı ustalık isteyen Race, Time Boom, Fruit Splat, Campion Chase ve Mega Match adını taşıyan 5 farklı oyun modu yer alıyor.

Eğer siz de bu Angry Birds oyunlarını seviyorsanız hemen aşağıdan para hileli olarak Angry Birds Go'yu indirip denemelisiniz!

android oyun, android oyun indir, angry birds go hile apk, angry birds go para hile apk, angry birds go gem hile apk, angry birds go mega mod apk, angry birds go 2.0.24 mod apk, angry birds go hack, angry birds go para hile, angry birds go gem hile, angry birds go 2.0.24 apk hile, angry birds go 2.0.24 apk mod, angry birds go 2.0.24 hack apk, angry birds go 2.0.24 para hile indir, angry birds go 2.0.24 gem hile indir, angry birds go 2.0.24 android hile, angry birds go 2.0.24 apk hack, angry birds go 2.0.24 hile indir, angry birds go 2.0.24 sınırsız para, angry birds go 2.0.24 sınırsız gem, angry birds go apk hack, angry birds go apk hile, angry birds go elmas hile
görüntü
angry birds go apk hile indir
angry birds go apk hile indir
bilgi
adı
 Angry Birds Go!
sürümü
 2.0.30
boyut  59M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

2 yorum: