Thor: KD - Resmi Oyun v1.2.2a Mod Apk İndir - ALTIN GEM HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Thor: KD - Resmi Oyun v1.2.2a Mod Apk İndir - ALTIN GEM HİLE - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

6 Haziran 2016 Pazartesi

Thor: KD - Resmi Oyun v1.2.2a Mod Apk İndir - ALTIN GEM HİLEthor karanlık dünya resmi oyun hile apk indir
Thor: TDW - The Official Game Hile Apk İndir
Thor: Karanlık Dünya APK, Thor efsanesini HD kaliteyle Android cihazlarınıza getiren ve hileli olarak indirilebilen bir Android oyunudur.

İzometrik bakış açısıyla oynanan aksiyon-rpg tarzındaki bilgisayar oyunlarını andıran Thor: TDW oldukça HD grafikleri, akıcı ve hızlı oynanışı ile göze çarptmakta. Thor: Karanlık Dünya'nın konusu ise Thor'un Asgard'ı yoketmeye çalışan Malekith ile savaşını konu alıyor. Kara elflerin lordu Malekith Dokuz Dünya'yı istila etmek için büyük bir ordu hazırlamıştır ve harekete geçmiştir. Thor ise bu istila karşısında hzlı hareket etmeli ve bütün gücüyle evrenin karanlığa gömülmesini engellemek için savaşmalıdır. Thor bu savaşında ise neyse ki yalnız değildir. Asgard'ın en büyük savaşçıları Thor'un yanında Malekith'e karşı yer alıyor ve Dokuz Dünya'yı kurtarmak için el birliği yapıyor.

Thor: Karanlık Dünya'da Thor'u kontrol ederken karşımıza çıkan güçlü düşmanlar karşısında Sif, Heimdall ve Üçlü Savaşçılar gibi efsanevi Asgard savaşçılarını yardıma çağırabilmekteyiz. Farklı yeteneklere sahip bu savaşçılar ihtiyacımız olduğunda bizi iyileştirebiliyor veya ışınlanma gibi taktiksel yetenekleriyle bize stratejik üstünlük kazandırabiliyor. Oyunda 90 farklı görev bizleri bekliyor ve bize Kara elflerin saldırdısı altında olan dünyaları gezme ve özgürleştirme imkanı sunuluyor. Birçok farklı düşman ve kuvvetli bölümsonu canavarları bizleri bekleyen diğer öğeler.

Thor: Karanlık Dünya'da kontrol ettiğimiz Thor'un özelliklerini ve özel yeteneklerini geliştirerek oyunu daha da eğlenceli hale getirebiliyoruz. Bunun yanında Thor için 10 farklı çekiç ve farklı zırh setleri oyunda açabileceğimiz içerikler olarak yer almakta. Oyundaki arena modunda ise Malekith'in ordularıyla karşılaşabiliyoruz ve yeteneklerimizi sınayarak diğer oyuncularla karşılaştırabiliyoruz.

Not: Oyun 1.6 GB boş alan gerektirmektedir.
görüntü
thor karanlık dünya resmi oyun hile apk indir
thor karanlık dünya resmi oyun hile apk indir
bilgi
adı
 Thor: KD - Resmi Oyun
sürümü
 1.2.2a
boyut  1G
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk ve OBB dosyalarını indirin.
2. com.gameloft.android.ANMP.GloftTRHM isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!
SAĞLAM KURULUM:
1. Oyunu Google Playden indirin.
2. com.gameloft.android.ANMP.GloftTRHM isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içinde bulup yeniden adlandırın ve sonuna 1 koyun.
3. Oyunu silin ve klasörü eski haline getirin.
4. Buradan indirdiğiniz apkyi kurun.
 

NE HİLESİ VAR?
Altın Hilesi

Gem Hilesi
Koşma Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

2 yorum:

  1. thoru denedim bi türlü olmadı

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. kurulum videosunu izleyin. tekrar kontrol edin. eğer yine olmazsa sorunu bana sağ alttaki turuncu çevrimiçi destekten bildirebilirsiniz.

      Sil