Zombie Gunship v1.14.4 Full Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Zombie Gunship v1.14.4 Full Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

11 Haziran 2016 Cumartesi

Zombie Gunship v1.14.4 Full Apk İndirzombie gunship apk indir
Zombie Gunship v1.14.4
Zombie Gunship APK, zombi öldürme oyunlarını sevenler için keyifli ve heyecan verici bir Android aksiyon oyunudur. Zombie Gunship diğer zombi öldürme oyunlarına göre oldukça farklı bir oyun olarak göze çarpıyor. Çünkü bu oyunda en teknolojik ve yeni silahlarla donatılmış bir savaş uçağını kontrol edecek ve zombileri öldüreceksiniz.

Zombilerin insanları yemesini engellemek için alanınıza girdiklerinde onları hedef alarak vurmalı ve yok etmelisiniz. Fakat bunu yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Çünkü 3'ten fazla insan vurursanız oyun bitiyor. Bu sayıyı ekstra eşya ve güçlendiriciler alarak arttırmak mümkün.

Zombileri öldürdükçe kazandığınız paraları kullanarak silahınızı geliştirebilir yada yeni silahlar alabilirsiniz. Bu sayede tehlikeli zombileri daha kolay öldürebilirsiniz. Ayrıca zombiler arasında bazen büük zombiler olabiliyor. Bu büyük zombiler normal zombilere göre çok daha zor ölmektedir. Silahlarınızı doğru bir şekilde kullanarak bu zombileri de öldürebilirsiniz.

Sürekli aynı şekilde giden oyun zaman öldürmek için iyi bir seçim olsa da sürekli oynandığında sıkıcı olabilir. Bu nedenle oyundan sıkılmamanız için ufak molalarda ve zaman öldürmek için oynamanızı tavsiye ederim. Ayrıca oyuna eklenecek yeni görevler ile oyunun heyecanı daha uzun süre yaşatılabilir.

Yeni ve farklı bir zombi öldürme oyunu arıyorsanız, hemen aşağıdan Zombie Gunship'i ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı öneririm
görüntü
zombie gunship apk indir
zombie gunship apk indir
bilgi
adı
 Zombie Gunship
sürümü
 1.14.4
boyut  27M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

2. Oyunu açıp keyfini çıkarın!

Google Playdeki ücretli sürümdür. Ücretsiz indirebilirsiniz!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: