Battery Saver Pro v3.5.2 Apk İndir - Pil Koruyucu Full - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Battery Saver Pro v3.5.2 Apk İndir - Pil Koruyucu Full - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

28 Mayıs 2016 Cumartesi

Battery Saver Pro v3.5.2 Apk İndir - Pil Koruyucu Fullbattery saver pro apk indir
Battery Saver Pro v3.5.2
Pil Koruyucu Pro丨Battery Saver Android cihazınıza aşağıdan ücretsiz ve pro sürüm olarak indirebileceğiniz bir Android pil tasarrufu ve iyileştirme uygulamasıdır. 

Uygulamanın Özellikleri
1. Tek dokunuşla pil tasarrufu
Bu işlev, android telefonunuzu hızlandırma ve pilini tasarruf etme yanında, bellek temizleyici/yükseltici işlevi de görür. İyileştirici aynı zamanda pilin boşalmasına kaç saat kaldığını ve kaç saat tasarruf edebileceğinizi de belirtir.

2. Derin Uyku Modu
Telefonunuzu kullanmadığınız zamanlarda bile, pilinizin ömrünü yiyecek birçok faaliyet sürmektedir. Derin Uyku Modu, Wi-Fi'ı telefon kullanılmıyorken otomatik senkronizasyonu kapatmak gibi işlemlerle bu sorunu çözmek için ayarlanmıştır. Size uygun olabilmesi için değişik modlar bulunmaktadır. Telefonunuzu kullanmadığınız sürelerde, "Uyku Modunu" ayarlayıp zaman kazanın!

3. Uygulama Enerji Tüketim İzleyicisi / Uygulama Kaldırıcısı
Pil Koruyucu丨Battery Saver, uygulamaların kullanımını izler ve hangi uygulamanın en çok pil harcadığını gösterir. Android çalışma süresinden tasarruf etmek için, en çok harcayan uygulamayı seçin ve o uygulamayı Kaldırın veya Zorla Durdurun!

4. Kalan Süre İzleyicisi
Konuşma, Oyun, Bekleme, Ses Çalma, Film Oynatma, Web'de Gezme ve Okuma için kalan/sınır süreyi gösterir. Aynı zamanda durum çubuğunda pilin yüzde (%) olarak ömür düzeyini gösterir.

5. Güç Doktoru Widget'ı
Ana ekrandaki Widget ile çeşitli işlevlere erişin veya onları kapatıp açın.

Sorumluluk Reddi : Tasarruf sonuçları değişiklik gösterebilir. Ekran görüntüsündeki 2x - 4x sayıları, yürüttüğümüz çeşitli testlerin sonucudur ve size de iyi sonuçlar sağlayabileceğimize inanıyoruz, fakat pil ömrü, ekran boyutu, yürütülen uygulamalar, kullanım yılları vb. gibi bir çok etmenden etkilenirler. Fark göremezseniz lütfen bizimle ilişki kurun, konuyu inceleriz.
görüntü
battery saver pro apk indir
battery saver pro apk indir
bilgi
adı
 Pil Koruyucu Pro | Battery Saver
sürümü
 3.5.2
boyut  10M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apkyi indirin ve kurun!

PLAY STOREDAKİ ÜCRETLİ SÜRÜMDÜR. ÜCRETSİZ PRO SÜRÜMÜNÜ İNDİREBİLİRSİNİZ!

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: