Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.4d Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.4d Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

18 Haziran 2016 Cumartesi

Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.4d Para Hileli Mod Apk İndirarabalar şimşek hızı hile apk indir
Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.4d Hile Apk İndir
Arabalar: Şimşek Hızı MOD APK farklı oyun türlerini eğlenceli bir şekilde birleştirmeyi başaran bir android yarış oyunudur.

Android cihazlarınıza hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabileceğiniz bir araba yarışı oyunu olan Cars: Fast as Lightning, Disnet-Pixar'ın sevilen animasyon serisi Arabalar'ın resmi mobil oyunudur. Arabalar: Şimşek Hızı'nda Şimşek McQueen ve Mater'in düzenledikleri yarış şenliğine konuk oluyoruz ve Radyatör Kasabası'nı ziyaret ederek heyecan dolu yarışlara katılabiliyoruz. Oyundaki yarışlarda nitromuzu kullanarak çılgın akrobatik numaralar gerçekleştirebiliyor, rakiplerimizle yarışırken rampalardan ve kanyonlar üzerinden uçabiliyoruz.

Arabalar: Şimşek Hızı sadece yarışlardan ibaret değil. Oyun tıpkı bir şehir simülasyonu gibi kendi şehrimizi kurmamıza imkan veriyor. Oyunda Radyatör Kasabası'nı kendimiz kurabiliyoruz ve interaktif binalarla donatabiliyoruz. Bundan sonra ise sıra yarışmaya geliyor. Baş döndürücü bir yarış tecrübesi sunan Arabalar: Şimşek Hızı'nda kendi yarış pistlerinizi tasarlamanız da mümkün.

Arabalar: Şimşek Hızı'nda Arabalar filmlerinden tanıyacağınız kahramanlarla yarışabilmektesiniz. Oyunun yüksek kaliteli 2 boyutlu grafiklerinin tatmin edici seviyede olduğu söylenebilir.
görüntü
arabalar şimşek hızı hile apk indir
arabalar şimşek hızı hile apk indir
bilgi
adı
 Arabalar: Şimşek Hızı
sürümü
 1.3.4d
boyut  32M
dil  İngilizce
indirme linkleri
KURULUM:
1. Apk dosyasını indirin ve kurun!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi


HİLELİ LİNKLER KIRILDI EN KISA ZAMANDA EKLENECEK!

Facebook Sayfamı Beğenin!

1 yorum: