Hotspot Shield VPN 5.20.31 Elite Edition - Katılımsız (Son Sürüm) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

Hotspot Shield VPN 5.20.31 Elite Edition - Katılımsız (Son Sürüm) - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

4 Temmuz 2016 Pazartesi

Hotspot Shield VPN 5.20.31 Elite Edition - Katılımsız (Son Sürüm)hotspot shield vpn elite edition indir
Hotspot Shield VPN 5.20.31 Elite Edition
Ülkemizin en önemli internet sorunlarından biri olan yasaklı sitelere erişmek için Hotspot Shield Elite'den yardım alın. Erişimi engellenmiş yüzlerce siteye Amerika IP adresleri üzerinden ulaşmanızı sağlayan program yasakları kaldırıyor. Windows kullanıcıları için hazırlanmış bu sürümle internette HTTPS şifreleme yoluyla hiç iz bırakmadan güvenli olarak gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca yazılım havalimanı, otel, kafe gibi Wi-Fi noktalarındaki internet korsanlarından sizi korur.

Hotspot Shield Elite programı ile istediğiniz her siteye proxy'ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra, kurulumu gerçekleştirin ve sağ alttan çıkacak olan program simgesine sağ tıklayıp "Connect" tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi IP'ye bağlandığınızı göreceksiniz. "Connected" yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Wi-Fi'den internete bağlı durumdayken bazı kişiler şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi'ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

İşte bu yüzden Hotspot Shield Elite ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Oldukça kullanışlı olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield Elite bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde korsanların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede e-posta, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.
görüntü
hotspot shield vpn son sürüm indir

bilgi
adı
 Hotspot Shield VPN
sürümü
 5.20.31 Elite Edition
boyut  24M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
# Lisans Sıkıntılıdır Geri Dönüşlere Göre Patlıyor. Ama Tamamen Ücretsiz Sürümden İyidir.
# Sistem Diliniz Türkçe İse Varsayılan Dil Türkçe Olarak Ayarlanır.
# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz.

Facebook Sayfamı Beğenin!

0 yorum: