GT Racing 2 – The Real Car Exp v1.5.3g Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

GT Racing 2 – The Real Car Exp v1.5.3g Para Hileli Mod Apk İndir - Güncel Android Oyun Mod Apk Hile İndir

19 Haziran 2016 Pazar

GT Racing 2 – The Real Car Exp v1.5.3g Para Hileli Mod Apk İndirgt racing 2 apk hile indir
GT Racing 2 – The Real Car Exp v1.5.3g
Asphalt 8 ile mobil oyun piyasasındaki kalitesini kanıtlayan Gameloft'un yeni bombası GT Racing 2 yayınlandı!

En üst düzey gerçekçiliği yaşatmayı hedefleyen bir yarış oyunu olan GT Racing 2: The Real Car Experience serinin bir önceki oyunundan çok daha geniş bir içeriği gelişmiş teknolojik özelliklerle bizlere sunmakta. Ücretsiz olarak indirilip oynanabilen bir Android oyunu olan GT Racing 2 bize Ferrari, Mercedes-Benz, Audi, Ford, Dodge, Nissan gibi markaların toplamda 67 adet lisanlı rüya arabasını 13 farklı yarış pistinde yarıştırabilme imkanı tanıyor. Oyun tek kişilik veya çok oyunculu olarak oynanabilirken birçok ödüllü etkinlik bizleri beklemekte.

GT Racing 2 en üst düzey grafik kalitesini gerçekçi fizik hesaplamalarıyla buluşturmaktadır. Oyunda araba modellemelerinin detaylarının yanında yüksek kalite pist tasarımları göz doldurmakta. GT Racing 2'de artık 4 farklı hava durumu ve günün farklı zaman dilimleri oyuna birebir yansıtılıyor.

GT Racing 2 4 farklı kamera açısıyla oynanabilmekte. Arabaların kokpit kamerası da bu kamera seçenekleri arasında yer alıyor ve kokpitin bütün detaylarını yansıtıyor. GT Racing 2'de oyuncuları sevindirecek bir başka gelişme tamir sürelerinin ve masraflarının oyundan çıkarılması olacak. Artık yarışabilmek için arabamızın tamir olmasını beklememize gerek yok.

Farklı oyun modlarıyla yarış deneyimini zenginleştiren GT Racing 2 eğer araba yarışı oyunlarını ve gerçekçiliği seviyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir Android oyunudur.
gt racing 2 1.5.3g hile apk, gt racing 2 hack, gt racing 2 apk hile indir, gt racing 2 apk data indir, gt racing 2 apk 1.5.3, gt racing 2 apk hilesiz
görüntü
gt racing 2 apk hile indir
gt racing 2 apk hile indir
bilgi
adı
 GT Racing 2 – The Real Car Exp
sürümü
 1.5.3g
boyut  785M
dil  Türkçe
indirme linkleri
KURULUM:
1. Dosyaları indirin.
2. com.gameloft.android.ANMP.GloftRAHM isimli klasörü dahili hafıza/Android/obb klasörünün içine çıkartın.
3. Apkyi kurun ve oyunu açın.
4. İyi oyunlar!

NE HİLESİ VAR?
Para Hilesi

Facebook Sayfamı Beğenin!

7 yorum: